ПРО НАС В ЗАСОБАХ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Вашій увазі запис зустрічі в студії «Українське радіо: Чернігів», яка відбулася напередодні трагічної події – 34-ої роковини Чорнобильської техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи, спричиненої двома тепловими вибухами і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної станції, розташованої на території України (колишньої УРСР), в ніч на 26 квітня 0986 року.  Руйнування мало вибуховий характер, реактор було повністю зруйновано і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Відбувся викид потужністю 300 Хіросім. 
Ведучий Олексій МАСЛОВ. Гості студії: Галина СИНЯВСЬКА – голова комісії з реорганізації ОЦРЗОН, Анатолій ЛІГУН – голова обласної організації Союзу Чорнобиль України, Володимир ОЛЕКСІЄНКО – керівник Чорнобильського культурно-інформаційного центру області.
 

Напередодні професійного свята працівників охорони здоров’я з кращими фахівцями медичної галузі зустрілося керівництво області. Вітаючи присутніх з їх прийдешнім святом, голова обласної ради Ігор Вдовенко та голова облдержадміністрації Олександр Мисник вручили кращим людям у білих халатах почесні відзнаки державної та обласних органів публічної і виконавчої влади.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, та з нагоди Дня медичного працівника Ігор Вдовенко нагородив Почесною грамотою обласної ради з врученням нагрудного знака:
Уланович Тамару Владиславівну - завідувача відділення променевої діагностики, лікаря з ультразвукової діагностики комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» Чернігівської обласної ради.
За матеріалами веб-порталу обласної ради:http://chor.gov.ua
 

Цими вихідними своє професійне свято відзначатимуть працівники охорони здоров’я, а на Чернігівщині це майже 4 тисячі лікарів та понад 12 тисяч середнього медперсоналу.
Минулого тижня напередодні професійного свята працівників охорони здоров’я з кращими фахівцями медичної галузі зустрілося керівництво області. Вітаючи з Днем медичного працівника, голова ОДА Олександр Мисник та голова облради Ігор Вдовенко вручили почесні відзнаки.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, надання населенню кваліфікованої медичної допомоги та з нагоди Дня медичного працівника  Подяку голови облдержадміністрації оголошено:
ЛЕБЕДИНЕЦЬ Ірині Василівні — заступнику головного лікаря з медичної частини, лікарю з ультразвукової діагностики комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення».
За матеріалами сайту  Інтернет-видання: Офіційний сайт Чернігівської обласної державної адміністрації. http://cg.gov.ua/index.php?id=349713&tp=page
 

Минуло 33 роки відтоді, як Україна стикнулася із неконтрольованим «мирним» атомом, що внаслідок техногенної катастрофи розділив наше життя на «до» і «після» Чорнобиля. У період трагедії на ЧАЕС ані суспільство, ані медики, ані влада навіть не уявляли, що наслідки катастрофи даватимуться взнаки і у наш час....
За матеріалами сайту  Інтернет-видання: Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації. http://uoz.cn.ua/news1783.php
 

23 квітня відбулися урочистості з нагоди 30-річчя від дня створення КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення»
За матеріалами веб-порталу обласної ради: http://chor.gov.ua
 

Протягом Всеукраїнського тижня громадського здоров’я (6 –13 квітня), який проходить в державі згідно розпорядження Кабінету Міністрів України, лікарі Чернігівщини проводять інформаційні заходи стосовно засад здорового способу життя....
За матеріалами сайту  Інтернет-видання: Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації. http://uoz.cn.ua/news1767.php
 

Проблема ця почалася з того моменту, коли встановили свою автономну котельню. Почалися ліміти, почалася економія. Є розпорядження Кабміну про економію. Щороку центр споживає однакову кількість газу для опалення – 126 тисяч кубометрів. Місяць тому через холод в приміщеннях використали газу більше, ніж зазвичай, на 5 тисяч кубів. Не допомогло: цієї зими в лікарні стало ще холодніше. Одна з причин - це якість газу: лічильник мотає, а тепловіддачі немає. Запитували у представників «Чернігівгазу»: як отримати висновок про якість газу? А вони кажуть: не отримаєте. А щоб попросити додаткові кошти – треба висновок спеціальної організації…
 

Уже другий рік поспіль в Україні проводиться щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Як воно пройшло на Чернігівщині цьогоріч, обговорили 27 листопада учасники засідання Координаційної ради з питань популяризації серед населення оздоровчої рухової активності до складу якої входить лікар вищої кваліфікаційної категорії зі спеціальності "Спортивна медицина", завідувачка диспансерним відділення спортивної медицини КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» Коробенко Інна Володимирівна...
За матеріалами сайту  Інтернет-видання Чернiгiвщина: події і коментарі. http://pik.cn.ua
 

З метою формування в суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя 11 червня 2018 року до КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» завітала команда Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області на чолі зі своїм керівником Олегом Трейтяком….
За матеріалами сайту Головного управління юстиції у Чернігівській області http://just.cg.gov.ua
 

Саме так назвали неформальний закритий клуб джентльменів, що в неділю, 4 лютого 2018 року, провів перше організаційне засідання та перше пробне робоче засідання, котре відбулося в Чернігові, в будинку 10 по вулиці Хлібопекарській.
За матеріалами Всеукраїнської тижневої газети "Сіверщина" від 5 лютого 2018 року http://siver.com.ua  
 

Завідувач поліклінічного(диспансерного) відділення Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення, лікар-гематолог Іван Осадців розповів, що Програма була розроблена в 2016 році і передбачена для всіх жителів Чернігівщини, рік народження яких в проміжку 1968-1986…
За матеріалами: https://www.0462.ua/news/1869251    22.11.2017 © 0462.ua - Сайт города Чернигова 
 

Чорнобильська радіація «наздоганяє» українців через 30 років

У Чернігівському обласному центрі радіаційного захисту та оздоровлення населення проводять безкоштовне скринінгове обстеження громадян, які на момент аварії на ЧАЕС були дітьми, щойно народились або навіть ще були в лоні матері. Лікарі констатують: через отриману тридцять років тому радіацію сьогодні в Україні збільшується кількість онкологічних захворювань.

За матеріалами Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода – некомерційної інформаційної служби, яку фінансує Конгрес США. 

23 Листопада 2017, 11:00   Ніна БАХМАЧ 

 

Медична реформа: тихий спротив на місцях

Про основні питання експертної зустрічі з питань обговорення урядової політики на тему: "Своєчасність, доступність та якість надання екстреної медичної допомоги населенню на догоспітальному та госпітальному етапах" за участю 6 областей держави інформує її учасник – завідувач диспансерним (поліклінічним) відділенням КЛПЗ «Чернігівський ОЦРЗОН» Іван ОСАДЦІВ. 

За матеріалами:  Всеукраїнський незалежний медійний простір "Сіверщина"   18-Серпня-2017

 

ЯКІ ХВОРОБИ ЛИШИВ ПО СОБІ ВИБУХ НА ЧАЕС?

Про те, як вплинув Чорнобиль на здоров’я наших земляків, спілкувалася Вікторія ГАВРИК, журналіст Чернігівської обласної газети "Деснянська правда" з фахівцями Чернігівського обласного центру радіаційного захисту та оздоровлення населення – лікарем-гематологом Іваном Осадцівим і кандидатом медичних наук, лікарем-ендокринологом Олегом Осадцівим.

За матеріалами Всеукраїнської тижневої газети "Сіверщина"  від 27 квітня 2017 року  http://siver.com.ua 

 

ВІДГУК ЩИРОЇ ВДЯЧНОСТІ І ПОДЯКИ

Головному лікарю КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення»  

Синявській Галині Михайлівні від ветеранів ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

 Шановна Галино Михайлівно! 

Знаходячись на стаціонарному лікуванні в Чернігівському ОЦРЗОН з 11 по 25 квітня 2017 року хочу від ветеранів-ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС та себе особисто висловити Вам, як керівнику закладу, вдячність і повагу за високі організаторські здібності у формуванні і згуртуванні колективу Центру, забезпечення його ефективної роботи по лікуванню та оздоровленню хворих ліквідаторів. На сьогодні в закладі досягнутий гарний мікроклімат, достатньо високий рівень якості лікування, добре забезпечені побутові умови в палатах, харчування з гарними смаковими якостями та повновагими порціями.

Розуміння, чуйне і уважне відношення ми відчуваємо - вже з моменту свого прибуття в ОЦРЗОН, реєстрації та госпіталізації - від медичних реєстраторів Остапенко Н.М. і Шевченко Н.М. та медичної сестри приймального відділення Овчиннікової Л.В.Також щиру вдячність хочеться висловити сестрі-господині поліклініки Мороз М.О. та персоналу терапевтичного відділення: старшій медсестрі Топік Т.М., маніпуляційній медсестрі Черенок О.М., медсестрі палатній Кулініч Н.М, молодшій медсестрі палатній Горбуновій О.М., сестрі-господині Усатюк О.М., молодшим медсестрам-буфетницям Білецькій Н.П. та Косенко Н.Є. і всім постовим медичним сестрам, які своєю працею та материнською турботою створюють сприятливі умови для високого рівня лікування та швидкого одужання. 

Крім того від щирого серця висловлюємо велику вдячність та повагу лікарям та медпрацівникам закладу: заступнику головного лікаря з медичної частини Лебединець І.В., завідувачці терапевтичного відділення Гаризі Л.М., лікарю (від Бога) терапевтичного відділення Джулай С.М., лікарю-гастроентерологу поліклініки Голевій Н.І., лікарю-окулісту Шумковій Т.О., лікарю-ендоскопісту відділення променевої діагностики Дуці О.М., лікарю УЗД відділення променевої діагностики Трубі В.Г. та медсестрі кабінету ЕКГ Бєлопашенцевій В.В. за їх високий професіоналізм, розвинутий інтелект, чуйність, уважність та шанобливе відношення до хворих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. 

Кожен крок по відділеннях лікувального корпусу, палатах, кімнатах відпочинку, території Центру викликають захоплення чистотою та затишком.Кожне спілкування з медичними працівниками на усіх рівнях, хто пов’язав життя з нелегкою, небезпечною, але благородною професією – берегти здоров’я та життя людей. 

Ваше милосердя, служіння своєму обов’язку, надана медична допомога по поверненню здоров’я, дозволяють упевнитись, відчути радість життя, залишають у нас приємне враження та бажання лікуватись в одному з найкращих медичних закладах області. Немає слів, щоб висловити всім співробітникам вдячність і ми постараємось, щоб про Вас і наш Центр знали якомога більше ветеранів Чернігівщини. 

Вельмишановна Галино Михайлівно! 

Безмежно дякуємо за все Вам та медпрацівникам ОЦРЗОН! Бажаємо Вам у 2017 році добра і миру, щастя, здоров’я, благополуччя, нових трудових успіхів та високих показників у лікуванні і обслуговуванні ветеранів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС. 

Ветерани Чернігівського обласного відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля бажають Вам і Вашому колективу: 

Диагнозов точных, анализов быстрых

 Поступков уверенных, правильных мыслей

 Еще пациентов весьма благодарных

 Коллег, чтобы опытных, а не базарных

 И кардиограмм не прямых, зигзагом

 По жизни идти, чтоб победным Вам шагом.

 Зарплаты высокой, карьерного роста

 Всего достигать вдохновенно и просто,

 Без тахикардии наверх чтоб взбираться

 И в донорах Вам никогда не нуждаться

 Работать с улыбкой, с давлением в норме

 И быть в превосходной физической форме.

 Спасибо за труд Вам, спасибо, что Вы есть. 

Бережіть ветеранів-ліквідаторів Чорнобильської трагедії! Бо від початку аварії і дотепер вони стоять вірно і беззмінно на сторожі державності. 

Голова координаційної ради ветеранів України в Чернігівській області, Почесний радист СРСР, Почесний ветеран України,

Голова Чернігівського обласного відділення Українського національногофонду допомоги інвалідам Чорнобиля, 

генерал-майор         Борис  СТАШКО

25.04.2017

 
 
 

ВІЗИТ УЛЯНИ СУПРУН: ЧИ ПОЧУЛИ ЧИНОВНИКИ ЇЇ ПЛАН РЕФОРМ?

Сіверщина. Головна » 2016 » Листопад » 13 »  

 
 
 

"ЧОРНОБИЛЬЦІ" НАМАГАЮТЬСЯ ПОЄДНАТИ ЗАКОНИ

Сіверщина. Головна » 2016 » Квітень »9 квітня 2016

 

ОБСТЕЖИТИ СВОЮ «ЩИТОВИДКУ» МОЖЕТЕ ВЖЕ СЬОГОДНІ

Кандидат мед. наук, лікар-ендокринолог Олег ОСАДЦІВ, Зав. поліклініки Чернігівського ОЦРЗОН, лікар-гематолог Іван ОСАДЦІВ. «Корюківка наше місто» 25-січня-2016  

 

НА ЯКЕ ЗАНЯТТЯ КРАЩЕ ВІДДАТИ ДИТИНУ. ЧИ ХАЙ КРАЩЕ ВІДПОЧИВАЄ ПІСЛЯ ШКОЛИ?

Як правильно підібрати заняття для дітей? І чи треба віддавати свою кровинку взагалі кудись, чи хай краще відпочиває від занять у школі? — Які види спорту найтравматичніші? На ці та інші питання Ви знайдете відповідь за даним посиланням на нашому сайті.    27 травня 2011     http://www.gorod.cn.ua