Назад к списку

Заряд бадьорості і здоров’я подарував своєму колективу профспілковий комітет 

Вже стає доброю традицією у КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» профспілковим комітетом організовувати колективні екскурсії та поїздки за маршрутами вихідного дня для членів профспілки закладу та їх сімей. 


 В один із чудових весняних днів відбулась виняткова подорож за маршрутом вихідного дня 44-х співробітників нашого закладу та членів їх сімей до Києва на прогулянку по найбільшому в Україні Ботанічному саду, розташованому на території близько130 гектарів історичної місцевості, що здавна носить назву Звіринець періоду Красного двору за часів князя Всеволода, Видубицької балки та старовинних монастирських садів з мальовничими ландшафтами.  

Ця прогулянка Національним ботанічним садом ім. М.М. Гришка Національної академії наук України насправді видалась дуже цікавою і пізнавальною для всіх. Більшість з нас дізналися про велику та унікальну колекцію рослин, в тому числі реліктових, з різних куточків земної кулі і навіть дуже рідкісних рослин які занесені до Червоної книги. Взагалі сама колекція Ботанічного саду налічує близько 15000 видів, різновидів, форм та сортів рослин. 


Безсумнівно, в будь-який час тут можна милуватися усіма мешканцями саду. Але, який же був прекрасний день 6 травня, коли ми могли споглядати цвітіння бузку та магнолій — це особливе задоволення! Період масового цвітіння фруктових дерев та сакури вже закінчився, проте деякі представники багаторічників все ж встигли продемонструвати нам буйство фарб. Сад має складний рельєф і це дозволяє бачити насадження з різних його точок для цінителів квітучих скарбів! Велика подяка всім, хто тут працює і вкладає сили і душу для створення такої краси! 

За останній рік це третя захоплююча колективна подорож співробітників нашого центру, яка відбулася завдяки профспілці працівників закладів охорони здоров’я і залишила незабутні враження та приємні спогади від мандрівки. Перша — в червні минулого року до професійного свята — майже 60 медпрацівників центру відвідали найбільший за площею в Україні Музей народної архітектури та побуту під відкритим небом в Пирогово, а друга — на початку вересня 2016 року, коли 56 наших співробітників побували у Межигір'ї , колишній приватній резиденції Віктора Януковича в селі Нові Петрівці на Київщині.

Всі чудово відпочили та повернулись додому з новими враженнями, а фото з мальовничими краєвидами найбільшого Ботанічного саду України надовго збережуть пам'ять про спільну приємну подорож