Назад к списку

 ВЕЛЬМИШАНОВНІ,  ДОРОГІ КОЛЕГИ - МЕДИЧНІ СЕСТРИ!

 

З нагоди Вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, Ваші талановиті руки які дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення!


 Існують професії і професіонали своєї справи, які гідні мати і відзначати свої власні свята. Нерідко ці професії незаслужено обділені з матеріальної точки зору. Таких ремесл у нашій країні чимало, але лише деякі з них заслуговують справжнього щирого захоплення і пошани.

Складно собі уявити нашу медицину без медичної сестри. Це одна з найгуманніших професій нашого часу, так як життя людини, її здоров’я – головні цінності для кожного. За даними статистики на плечі медсестр лягає близько 80 % всього догляду за хворими. Адже у найтяжчі моменти життя Ви приймаєте на себе частину людського горя, полегшуєте страждання, спільно з лікарем повертаєте здоров'я та радість буття. Медсестра – це скоріше покликання. Покликання допомагати людям, які дійсно потребують допомоги та догляду.  В нашому закладі старанно працюють 84 медичні сестри, в тому числі лаборанти та 49 молодших медичних сестер. В цей день найщиріші слова подяки звучать на Вашу адресу. 


 Нехай кожна мить життя радує Вас своєю неповторністю! Добра Вам щастя, міцного здоров'я, людського тепла та терпіння у Вашій нелегкій справі.Хай добро, яке Ви даруєте людям, повертається сторицею, а винагородою буде безмежна вдячність пацієнтів, яким Ви допомогли. 

Зі святом Вас, дорогі медсестри! 

З повагою,головний лікар КЛПЗ "Чернігівський ОЦРЗОН" Галина СИНЯВСЬКА