Назад к списку

В Чернігівському ОЦРЗОН вітали чарівних жінок зі святом весни 


Поки ініціатива Інституту національної пам'яті про скасування радянських свят не встигла знайти продовження, 8 березня в Україні – як і раніше законний вихідний. І, як не крути, залишилося в цьому святі дуже мало від того, що вкладала в нього Клара Цеткін. Для жителів нашої країни це переважно день жіночості і краси.


Тому напередодні 8 березня в КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» провели урочисті збори з нагоди чудового весняного свята – Всесвітнього жіночого дня 8 Березня. 

З вітальними словами до присутніх звернулася головний лікар закладу Галина Синявська. Вона коротко проінформувала учасників зборів про витоки жіночого свята, про роль жінки-трудівниці в суспільстві, а також передала привітання від ради громадської організації Чернігівського обласного відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля, побажала усім жінкам міцного здоров’я, жіночого щастя, захоплюючої любові, надійного чоловічого плеча, здійснення всіх бажань і навіть примх, а також наснаги, витримки і подальших успіхів в роботі.

Представниць прекрасної половини людства також щиро вітали зі святом: голова Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" Анатолій Лігун, голова Чернігівської міської громадської організації "Союз інвалідів Чорнобиля" Олександр Анищенко, заступник головного лікаря з фінансово-економічних питань КЛПЗ «Чернігівський ОЦРЗОН» Анатолій Пшенишний та колеги чоловіки - співробітники.

Урочисту частину свята завершили врученням святкових сюрпризів-подарунків від профспілок.   А потім, як і годиться, чоловіки продовжили вітати своїх чарівних колег у відділеннях та структурних підрозділах закладу.