Назад к списку

 ШАНОВНІ ЖІНКИ! ЛЮБІ ТА НЕНАГЛЯДНІ НАШІ КОЛЕГИ!

 Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята — 8 Березня!

Добре, що прекрасна пора року Весна починається зі свята, присвяченого вам – колегам, подругам, дружинам, матерям, бабусям, — з чудового свята жіночої краси та вроди, мудрості та любові, душевного комфорту та теплоти, добробуту та затишку, який щоденно не покладаючи рук, ви створюєте у своїх родинах і на роботі - задля пацієнтів нашого закладу.


У цей святковий весняний день, наповнений світлом ваших щасливих усмішок і сяйвом ваших очей, особливо хочеться висловити слова глибокої поваги та вдячності усім вам за особливий жіночий такт і інтуїцію, високий професіоналізм і майстерність, витримку і доброту, а також ваше вміння вислухати й почути кожного з пацієнтів.

Низький уклін та щира вдячність за вашу невтомну працю, турботу та терпіння.

Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, а також - будуть запорукою добробуту, миру, злагоди та здійснення кращих мрій і сподівань на щасливе життя. 

Від щирого серця зичимо вам завжди гарного настрою, любові, міцного здоров’я, душевного комфорту і теплоти, родинного добробуту і життєвих перемог. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, нехай доля дарує приємні несподіванки, а на життєвому шляху вас супроводжує успіх!

Зі святом Весни вас, наші чарівні!

З повагою – чоловіки КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення»