ПРИВІТАННЯ НА ДЕНЬ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

 ШАНОВНА ГРОМАДО!  ДОРОГІ СПІВРОБІТНИКИ НАШОГО КОЛЕКТИВУ ТА ПАЦІЄНТИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з величніших християнських свят – святої Трійці! 

Читать дальше

 Навчання з питань пожежної безпеки

 Відповідно до сумних статистичних даних щорічно в Україні виникає більше 50 тисяч пожеж, що приводять до загибелі людей і матеріальних збитків. Особливо небезпечним є недостатній контроль за дотриманням правил пожежної безпеки в лікувально-профілактичних закладах. 

Читать дальше

ОБЕРЕЖНО БОТУЛІЗМ! – конференція у КЛПЗ «Чернігівський ОЦРЗОН»
Ботулізм – хвороба, що виникає в результаті отруєння токсинами бактерій ботулізму і характеризується важким ураженням центральної і вегетативної нервової системи. Збудник – Clostridium botulinum – широко поширений у природі з постійним місцем існування в ґрунті, утворює спори, надзвичайно стійкі до впливу хімічних і фізичних факторів (витримують кип'ятіння протягом 5 годин і гинуть при 120°С через 30 хвилин). Бактерії містять одну з найсильніших у природі отрут – ботулотоксин. 

Читать дальше

 ЗІ СВЯТОМ ВАС, НАШІ ДОРОГЕНЬКІ МАТУСІ!

 

Кожна людина, кожен народ має свої святині. Найбільшою святістю є любов до матері, до тієї, яка дала нам життя, яка нас виплекала, виростила і виховала. Давайте полинемо в незабутні роки маминих колискових, доторкнемось душею до народних звичаїв і обрядів пов’язаних з народженням дитини. Всі жінки однаково прекрасні, коли підносять дитину до грудей. Кожен скаже: «Найкраща мама – моя мама». Якби стільки доброти, скільки випромінює серце матері, випромінювалось на всіх людей, зло загинуло б. 

Читать дальше

 ВЕЛЬМИШАНОВНІ,  ДОРОГІ КОЛЕГИ - МЕДИЧНІ СЕСТРИ!

 

З нагоди Вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, Ваші талановиті руки які дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення!

Читать дальше

Заряд бадьорості і здоров’я подарував своєму колективу профспілковий комітет 

Вже стає доброю традицією у КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» профспілковим комітетом організовувати колективні екскурсії та поїздки за маршрутами вихідного дня для членів профспілки закладу та їх сімей. 

Читать дальше

В КЛПЗ «Чернігівський ОЦРЗОН» підбили підсумки роботи за І-й квартал 2017 року

 Минулого тижня у Чернігівському обласному центрі радіаційного захисту та оздоровлення населення відбулось засідання медичної ради на чолі з головним лікарем за участю всіх завідувачів відділень та керівників структурних підрозділів закладу.

Читать дальше

ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ!
ШАНАНОВНЕ ТОВАРИСТВО! ДОРОГІ КОЛЕГИ ТА ПАЦІЄНТИ!

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!  У житті кожного християнина Великдень — свято особливо шановане та величне. 

Читать дальше

Вручена відзнака «Чиста лікарня безпечна для пацієнтів» 


Щорічно у Чернігівському обласному центрі радіаційного захисту та оздоровлення населення проходять обстеження та лікування в стаціонарних умовах понад 1500 осіб. За підсумками І кварталу проліковано вже 453 особи, з яких 301 – ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, більше ста постраждалих від Чорнобильської катастрофи та 13 учасників АТО.

Читать дальше

 ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

 11 квітня в усьому світі відзначається Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона. Проводиться цей день з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я і покликаний підвищити інформованість нашого суспільства про захворювання Паркінсона, надати підтримку хворим паркінсонізмом і їх сім’ям, а також зробити свій внесок у подолання цієї страшної недуги.

Читать дальше
Загрузить еще