Назад к списку

З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА УКРАЇНИ!

День бухгалтера в нашій країні святкується 16 липня. Як говорить народна мудрість: "краще забути про свій День народження, ніж про День бухгалтера". Адже саме від цієї людини залежить доля вашої заробітної плати. 


Щоб висловити повагу працівникам бухгалтерій і врегулювати економічну діяльність в цілому, 18 червня 2004 року другий президент України Леонід Кучма затвердив дату святкування Дня бухгалтера України – 16 липня. Незадовго до цього, в 1999 році, як раз з 16 липня, набрав чинності Закон "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", що теж вплинуло на визначення заповітної дати святкування. А в квітні 2018 року п'ятий президент України Петро Порошенко поширив це професійне свято і на аудиторів. Існує також Міжнародний день бухгалтера, який відзначається 10 листопада, тому українські бухгалтери сміливо можуть святкувати своє професійне свято двічі на рік. 
 
Традиційно День бухгалтера відзначається викладачами, студентами, випускниками профільних навчальних закладів, аудиторами, а також колишніми та діючими співробітниками приватних і державних організацій. Ця відповідальна професія з'явилася ще 6 тисяч років тому і насправді дуже високо цінується в світі, адже сьогодні просто неможливо уявити роботу успішного підприємства без гарного бухгалтера. Бути бухгалтером нелегко, бо ця професія вимагає значної відповідальності і високого професіоналізму. Завдання бухгалтера це, перш за все, збір і обробка достовірної і максимально повної інформації про діяльність працівників компанії або підприємства, ведення правильної податкової звітності та фінансового контролю, а також – вміння критично приймати рішення, якщо після економічного аналізу виникають проблеми. Тому це – свято день визнання поваги, значущості та важливості роботи кожного окремого бухгалтера! 

У Чернігівському обласному центрі радіаційного захисту та оздоровлення населення бездоганно виконує величезний обсяг роботи невеличкий та дружній і дуже злагодженийколектив бухгалтерської служби на чолі з головним бухгалтером Любов’ю Янченко. Тут, поруч з досвідченими бухгалтерами Галиною Моругою, Ганною Лутченко та економістом з фінансової роботи Людмилою Здор – справжніми майстрами за грошовими розрахунками – набирається професійного досвіду та знань заступник головного бухгалтера Валерій Небрат, який зовсім нещодавно працює на цій посаді, докладаючи максимум зусиль, щодо забезпечення фінансової стабільності і життєдіяльності нашого центру. У ці непрості часи реформування медичної галузі та переходу нашого закладу в статус комунального некомерційного підприємства на всю бухгалтерію випало дуже багато роботи, яка потребує підвищеної концентрації сил, досвіду та знань, витримки та виваженості для успішного подолання труднощів. 
Саме тому, ми – всі співробітники ОЦРЗОН в цей святковий День бухгалтера України з великим задоволенням спішимо висловити свою глибоку повагу та вдячність і побажати вам – нашим невтомним бухгалтерам: терпіння, натхнення, оптимізму та зведення балансів не лише на папері, а й балансів між особистим життям і роботою, щоб ви усе встигали і на все вистачало вам сил та наснаги, щоб робота завжди вам приносила, як моральне, так і матеріальне задоволення. Нехай завжди буде у вашому житті менше стресів, зайвих перевірок та хвилювань, а більше – радощів, приємних подій і незабутніх вражень! Також бажаємо вам квітучого здоров’я, невичерпної життєвої енергії, великого успіху у всіх ваших справах, насолоди від життя, особистого щастя, миру та благополуччя на довгі роки!