Назад к списку

 На розширеному засіданні медради підбили підсумки роботи закладу за 2016 рік

 10 лютого 2017 року, в Чернігівському обласному центрі радіаційного захисту та оздоровлення населення відбулося розширене засідання Медичної ради закладу по підсумках роботи за 2016 рік. У роботі засідання медради на чолі з головним лікарем Галиною Синявською взяв участь представник громадськості: голова Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" Анатолій Лігун, а також запрошені всі лікарі та старші медичні сестри відділень закладу із своїм кадровим резервом.


З основним звітом про роботу КЛПЗ "Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення" за 2016 рік виступила заступник головного лікаря з медичної частини Ірина Лебединець, ґрунтовно проаналізувавши основні показники діяльності закладу. Відмітивши у своїй доповіді, як позитив - покращення та збільшення деяких показників порівняно з попереднім 2015 роком - збільшення діагностичних обстежень та досліджень, так і негатив - зниження ряду лікувально-діагностичних показників, таких як зменшення кількості постраждалих осіб (на 3088), які перебувають на диспансерному обліку в Чернігівській області.Інші співдоповідачі - Анатолій Пшенишний, заступник головного лікаря з фінансово-економічних питань та Іван Осадців, завідувач диспансерним (поліклінічним) відділенням для постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи - також проінформували учасників наради про зроблене в закладі та окремих його підрозділах, висвітливши проблемні питання, які вдалось частково або повністю вирішити у 2016 році. Не менш цікавий аналіз роботи медико-генетичної консультації за 2016 рік був наданий її завідувачкою - Наталією Захаровою.

Зі щирими побажаннями здоров’я, щастя, миру та всього найкращого до присутніх звернувся Анатолій Лігун, і від імені всіх ліквідаторів і постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи подякував  медичному персоналу за створення належних умов для лікування та проходження реабілітації чорнобильців, а також запропонував підтримку закладу, щодо вирішення питання покращення організації роботи по диспансеризації постраждалого населення за рахунок активної співпраці з громадським активом на місцях і місцевими громадами, особливо в контрольованих районах області. 

Присутні проаналізували свою діяльність за 2016 рік та намітили головні завдання і основні напрямки у подальшій діяльності на 2017 рік:

  1. Забезпечити надання спеціалізованої медичної допомоги постраждалому внаслідок Чорнобильської катастрофи населенню області, а також особам, що займаються спортом, особам, що потребують медико-генетичного консультування, та учасникам АТО. 
  2. Забезпечити проведення поглибленого обстеження та лікування постраждалого населення, першочергово ліквідаторів першої та другої категорії.
  3. Забезпечити надання медичної допомоги учасникам АТО та членам сімей загиблих при обстеженні та, за необхідності, стаціонарному лікуванні, відповідно до вимог законодавства.
  4. Скоординувати роботу лікарів-спеціалістів, при потребі, у наданні консультативно-діагностичної допомоги по районах області.
  5. Продовжити роботу по залученню позабюджетних надходжень та співпраці з благодійними організаціями, фондами для зміцнення матеріально-технічної бази.
  6. Розглянути можливість щодо часткового переходу на госпрозрахункову форму роботи закладу (спеціалістів-лікарів).
  7. Створити реєстр осіб з числа ліквідаторів (пільгових категорій), що потребують дороговартісного лікування та забезпечення технічними та іншими засобами відповідно до вимог законодавства.

Серед іншого було зазначено, що всі пріоритетні завдання, які ставилися перед закладом у минулому році у цілому виконані на задовільно. Підсумовуючи роботу всього дружнього колективу за звітний період, головний лікар підкреслила, що крім вищевказаних основних напрямків роботи закладу на 2017 рік, залишається одним з пріоритетних - підготовка закладу до акредитації та успішне її проведення.  «Дякую всім за роботу, бажаю міцного здоров’я та успіхів. Нехай у ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі – підтримка, вдома – увага, у серці – світло від людської вдячності. Нехай притаманні Вам інтелігентність, порядність та професіоналізм ще довго-довго слугують пацієнтам...» - підбила підсумки наради Галина Синявська.