Назад к списку

З ВЕЛИКОДНЕМ!

Шановна громадо! Дорогі колеги, співробітники та пацієнти нашого закладу! З нагоди найбільшого християнського свята Великодня прийміть найщиріші вітання і побажання Божого благословення, здоров’я, щастя, оптимізму та миру!


Світле Христове Воскресіння – свято особливо шановане та величне. Воно символізує чистоту й оновлення, взаємне прощення та порозуміння, наповнює наші серця радістю й Божою благодаттю. Ці дні зазвичай спонукають людей по-новому побачити й відчути себе у світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків. 

Хай любов Господня щодня супроводжує Вас і Ваших рідних, наповнюючи душу весняним теплом і сонячним промінням. Нехай повсякчас панує відчуття свята і Боже благословення приносить успіх та щастя у кожну домівку, даруючи Вашій родині радість, злагоду і добробут. Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українськи писанки. 

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


З повагою, головний лікар КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» Галина СИНЯВСЬКА