Назад к списку

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ НЕВРОПАТОЛОГА

 Мабуть, найпоширеніші захворювання – невралгічні. Вони охоплюють переважаюче число людей, оскільки немає жодної людини в світі, яка б хоч раз у житті не відчула м'язовий біль, запаморочення і безсоння. 


У всьому світі розуміють, що всі хвороби від нервів. Але люди так складені, що емоції їх охоплюють у найневдаліший, здавалося б, момент. Ось тут і згадують невропатолога, в силах якого допомогти і ділом, і словом. Лікар – професія найбільш затребувана. А лікар невропатолог популярний подвійно. Живий організм схильний до втоми через розумові та фізичні навантаження. І якщо на неї не звертати уваги, може виникнути ряд проблем, що розвиваються в геометричній прогресії.

Міжнародний день невропатолога об'єднує людей всієї планети. І не тільки тих, хто страждає важкою недугою.В рамках свята в багатьох містах проводяться благодійні акції з отриманням безкоштовної консультації і подальших рекомендацій.Неврологія, той розділ медицини, який займається насущними питаннями виникнення специфічних захворювань центральної і периферичної нервової системи людини, а також досліджує симптоматику, механізми розвитку та можливі способи діагностики, лікування або профілактики неврологічних захворювань. 

У професійне свято лікарів невропатологів «День невролога» або «День невропатолога» - ми приєднуємося до численних привітань на адресу лікарів невропатологів і бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у їхній медичній практиці, сімейного тепла, затишку, щастя і довгих років!