Назад к списку

 З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Наші дорогі захисники Вітчизни, з нагоди Дня Збройних Сил України - від усього дружнього колективу працівників Чернігівського обласного центру радіаційного захисту та оздоровлення населення і особисто від мене - прийміть щирі вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!


 Дякуємо кожному з Вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть агресорам. 

Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках Ми - Українці, ми - підтримуємо українське військо, підтримуємо свою власну країну - своє майбутнє. Ми віримо в мирне майбутнє України! 

 Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких "баталій", які трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань. 

 Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу! І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! Миру і спокою на всій українській землі. Слава Вам і слава Україні!  

З повагою, головний лікар КЛПЗ «Чернігівський ОЦРЗОН» Галина СИНЯВСЬКА