Назад к списку

 ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

 У ці зимово-весняні дні березня на життєвому календарі для Чичкана Володимира Михайловича, високопрофесійного лікаря хірурга вищої категорії, щирої та душевної, невтомної в добрих справах людини, засяяла 70-річна ювілейна дата. 


 Де б не працював ювіляр, у якому оточенні не був, яких би висот не досягав, та несе він із собою через все життя батьківський заповіт – чесного, доброзичливого ставлення до людей, колег, пацієнтів і вимогливого та самокритичного ставлення до себе. І сьогодні Володимир Михайлович не зраджує ні на мить принципам людяності, порядності, чесності. Для оточуючих він залишається незмінним. Хіба що у життєвій біографії років побільшало та карби на душі поглибшали.

Тож усім колективом нашого медичного закладу радо й щиросердечно поздоровляємо шановного ювіляра з такою хвилюючою подією та від душі дякуємо Вам, Володимире Михайловичу, за Вашу щиру людяність, високий професіоналізм, невтомну турботу про хворих, яким Ви своєю працею даруєте найдорожче – здоров’я і життя. З такої знакової нагоди бажаємо Вам, шановний ювіляре, міцного здоров’я, родинного благополуччя, нових звершень, оптимізму, усіляких гараздів та добра на довгі роки.   Нехай Ваш невичерпний потенціал та ентузіазм завжди мають достатнє поле діяльності, а щирість наших почуттів зігріває Ваше добре серце, дає сили і приносить Вам тільки радість. – Щасливого Вам Дня народження і всього самого найкращого!

З повагою - колектив КЛПЗ "Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення"