Назад к списку

 ВІТАЄМО ВАС, НАШІ ЛЮБІ МАТУСІ!

 У багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні, День матері відзначають у другу неділю травня. В цей чудовий день прийнято вітати своїх улюблених матусь та жінок, які чекають дитину. 


 Подарувати життя маленькій людині, вигодувати й виростити її, зберігати від негараздів, часом жертвувати собою заради щастя дітей – це і є заповітне призначення жінки. З глибокої давнини і до цього дня, жінка оточена святим ореолом материнства. Немає на землі людини ближче і дорожче, ніж мама. Мама – це не тільки добрі очі, дбайливе серце, ніжне дихання і ласкаві руки рідної людини. Мама – це ще й ангел-хранитель, завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем. Мама більше, ніж будь-хто, радієте успіхам дітей, розуміє, підтримує їх і з глибоким болем переживає невдачі.

Святкування Дня матері – це чудова можливість висловити свою подяку і безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші мами, за їх любов і розуміння. Зазвичай на День матері діти дарують своїм мамам квіти, подарунки та листівки, зроблені своїми руками. Неважливо, наскільки дорогою буде подарунок, головне — увага, а краще провести цей день разом з МАМОЮ в сімейному колі.

Так як це свято міжнародне, в різних країнах світу різні традиції Дня матері. Наприклад, в США та Австралії в цей день люди прикріплюють на одяг квітку гвоздики. Кольорова гвоздика говорить про те, що мати особи жива, а білі квіти приколюють до одягу в пам'ять про померлих матерів. В Україні Свято Матері має триєдину суть. У цей день ми складаємо шану найдорожчій в світі людині – своїй матусі. Цього дня ми вшановуємо й Божу Матір – Діву Марію та свою Вітчизну – неньку-Україну.  День матері – це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами...

МАМА – це найдорожча людина! МАМА – це радість за дочку і сина! МАМА – це щастя океан і добра! МАМА – це море людського тепла! МАМА – це пташка, лебідка, лелека! МАМА – це очі, які бачать здалека! МАМА – це слово найкраще у світі! МАМА – це сонце, яке усім світить! МАМА – це серце котре щиро любить! МАМА – це ласка, яка всіх голубить! МАМА – це участь у вашому святі! МАМА – це мрії, щоб всі були багаті! МАМА – це мудрість і в хаті достаток! МАМА – це фея, що зробить порядок! МАМА – це щирість, п’ятсот подарунків! МАМА – це ніжність, мільйон поцілунків! МАМА – це думка, щоб були всі здорові! МАМА – це правда у кожному слові! МАМА – молитва, за дітей і сім’ю!    МАТУСЮ РІДНЕНЬКУ ЗА ЦЕ Я ЛЮБЛЮ!