Назад к списку

ВІТАЄМО ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОЦРЗОН ГАЛИНУ СИНЯВСЬКУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Шановна Галина Михайлівна! 

Нам дуже приємно привітати Вас із Днем народження і висловити Вам свої теплі почуття й подяку за багато років спільної і плідної роботи. 


У цей знаменний День від усієї душі бажаємо Вам, шановна Галино Михайлівно, міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості, здійснення життєвих планів, подальшого розвитку і процвітання, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а ВІРА, НАДІЯ та ЛЮБОВ будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком. 

 Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!  

З повагою – колектив КЛПЗ "Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення»