Назад к списку

Відбулась загальнолікарняна конференція з середнім та молодшим персоналом

19 березня 2019 року в актовому залі обласного центру радіаційного захисту та оздоровлення населення відбулася загальнолікарняна конференція з середнім та молодшим персоналом закладу по підвищенню кваліфікації.


Захід був проведений у відповідності до Плану основних організаційних заходів КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» на 2019 рік. На даній конференції були розглянуті питання щодо лабораторного дослідження анемій та іригоскопії, як одного із методів рентгенологічних досліджень органів травного тракту.  Слід зазначити, що робота в напрямку підвищення професійної компетентності медичних сестер в нашому закладі проводиться регулярно і на досить високому рівні. Виносяться та обговорюються важливі і досить цікаві питання, завдяки яким медичні працівники центру систематично поглиблюють свої знання у вузькій, специфічній сфері, що є важливим для успішної професійної діяльності. Так, і під час даного заходу, доповідачі в повному обсязі розкрили перед учасниками конференції тему та розповіли багато цікавих і корисних для роботи речей. Як приклад, Сергій ЛАЗАРЕНКО – лікар-рентгенолог І-ої кваліфікаційної категорії доволі професійно висвітлив тему, визначивши поняття іригоскопії, показань і підготовки до її проведення та ознайомив присутніх з основними принципами комплексної променевої діагностики захворювань травної системи та органів черевної порожнини.

В роботі даної конференції взяли участь 39 співробітників КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення».    «Метою проведення подібних заходів завжди було і є: удосконалення професійної підготовки медичних працівників шляхом поглиблення, розширення і оновлення професійних знань, умінь і навичок. – зауважила головна медична сестра Вікторія ПІНЧУК, підводячи підсумок конференції – НЕПЕРЕРВНА ОСВІТА, що поєднується з широтою знань сьогодні повинна тривати впродовж усієї професійної діяльності. Тому що, відповідно до умов сьогодення для досягнення високої професійної майстерності, що поєднується з широтою знань, залучається увесь сучасний арсенал новітніх технологій з діагностики, доглядом за пацієнтом. І ТІЛЬКИ ЦЕ дозволяє молодшим медичним спеціалістам здійснювати свою професійну діяльність на рівні сучасних вимог.»