Назад к списку

 ВДОСКОНАЛЮЮТЬСЯ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДУ

 Відповідно до Плану основних організаційних заходів КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» на 2017 рік у закладі регулярно проводяться цикли загальнолікарняних семінарських та практичних занять з лікарями, середнім та молодшим персоналом по підвищенню кваліфікації згідно фахової підготовки


 - від актуальних проблемних питань сучасної медицини до вдосконалення практичних навичок з надання первинної медичної допомоги в екстремальних ситуаціях.


Спеціалістами навчально-тренувального відділу обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф професіонально здійснюється навчальний процес з вдосконалення практичних навичок, який щотижня проводиться з медичним персоналом нашого закладу у спеціально облаштованих приміщеннях (тренувальних класах) центру. Який обладнаний сучасними тренувальними манекенами згідно з переліком типового оснащення, затвердженого наказом МОЗ України та АМН України від 23 травня 2002 р. №191/38, що дає можливість моделювати невідкладні стани для персоналу різних ступенів підготовки й відпрацювання всіх основних практичних навичок надання першої невідкладної медичної допомоги, які необхідні в побуті, на роботі, на вулиці в разі раптових захворювань, травм та нещасних випадків, тощо.


Запитання, обговорення і пропозиції що виникають на семінарських та практичних заняттях – все це сприяє розумінню і вирішенню проблем, з якими персонал може стикатися не тільки у своїй роботі, а і повсякденному житті на побутовому рівні.