Назад к списку

В КЛПЗ «Чернігівський ОЦРЗОН» проведено конкурс професійної майстерності медичних сестер.

У справі лікування пацієнтів велика і почесна роль належить медичним сестрам. Робота медичної сестри вимагає особливих душевних якостей, людяності, співчуття, навіть самопожертви. Медичні сестри є найближчими помічниками лікарів. 


Без їх дбайливих рук, участі, робота лікувального закладу не може бути самодостатньою. Тисячі медичних сестер віддають свої сили справі лікування пацієнтів щодня, щохвилини, і вдень, і вночі. 

Минулого тижня у  КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» відбувся конкурс професійної майстерності медичних сестер «Краща медична сестра – 2018» на предмет виявлення рівня професійної підготовки медичних сестер закладу. Організаторами конкурсу є адміністрація з профспілковою організацію медпрацівників нашого Центру за ініціативою Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації та Асоціації медичних сестер Чернігівської області. 

Основними завданнями проведення конкурсу є підвищення престижу професії медичної сестри, визначення рівня їх професійної підготовки та майстерності а також сприяння залученню обдарованої молоді до участі в професійних конкурсах.  До участі в конкурсі допущені медичні сестри, які закінчили медичний коледж (медичне училище) за спеціальністю «Сестринська справа» та отримали кваліфікацію «Сестра медична» з загальним стажем роботи не менше 3-х років. 

Конкурс професійної майстерності в нашому закладі проводився в два етапи з теоретичною частиною – проведенням тестування (120 тестових завдань), а також з демонстрацією практичних навичок кожної учасниці.В атмосфері доброзичливості, значущості і взаємоповаги між собою учасниці конкурсу Наталія Чеботар, Вікторія Філько, Катерина Черненок та Олеся Рижевська змагалася за звання кращої медсестри закладу. В присутності та за підтримки колег та співробітників Центру в приміщенні актового залу всі конкурсантки з гідністю показали свої теоретичні знання в сфері медицини та практичні вміння.Природно конкурсантки хвилювалися, наче на іспиті перед вимогливими екзаменаторами, але як підходили до столика з різними медичними приладами та інструментами, аби підтвердити майстерність сестри медичної на практиці, страх зникав. Він поступався знанням, упевненості, більшому чи меншому досвіду, вродженому і набутому хистові бути потрібними людям і незамінними у біді.

Голові конкурсної комісії – заступнику головного лікаря з медичної частини закладу Ірині Лебединець разом з колегами – авторитетним журі у складі, голови профспілкової організації закладу – лікаря вищої кваліфікаційної категорії Тамари Уланович та лікаря-генетика обласної медико-генетичної консультації Юліани Рябової було дуже складно визначити переможницю. Вправністю своїх підлеглих пишалася головна медична сестра закладу Вікторія Пінчук, як одна з найдосвідченіших медичних сестер закладу сказала, що різниця між загальною кількістю балів, набраних конкурсантками невелика, тож доброго слова вартує професійний рівень кожної. 

Церемонія нагородження була урочистою і зворушливою. Всіх учасниць вітали солодкими подарунками і відзначили Подяками адміністрації та профспілки закладу, а переможниця Олеся Рижевська – сестра медична процедурна психоневрологічного відділення – отримала грошову винагороду і почесне право презентувати професіоналізм медичних сестер КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» на обласному форумі 25 квітня 2018 року. 

Тож будемо вболівати за нашу ОЛЕСЮ і від усього серця побажаємо їй отримати масу задоволення від обміну досвідом, щирого спілкування з колегами і звичайно ж Перемоги!