Назад к списку

 УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

 У передостанній робочий день 2017року у актовому залі КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» відбулися урочистості з нагоди Новорічних та Різдвяних свят. 


Привітати колектив закладу прийшли поважні гості, серед яких депутат Чернігівської обласної ради, голова постійної комісії, що опікується питаннями економічного розвитку Чернігівщини, голова міського осередку «Батьківщини» Дмитро Іванов.


Перше слово взяла господарка свята - головний лікар Галина Синявська, коротенько підбивши підсумки року що минув і тепло привітавши всіх присутніх з Новорічними та Різдвяними святами: «У прийдешньому році зичу Вам добра, перемоги у творчих естафетах, душевної рівноваги, дзвінкого сміху, чудового настрою на щодень. Хай позаду залишаться непорозуміння і прикрощі, а попереду на нас чекають світлі дні, чергові підкорені професійні вершини, надійна підтримка та цілюща любов рідних і близьких.»Потім до учасників урочистостей звернувся Дмитро Іванов і щиро подякував медичний персонал та всіх працівників закладу за віддану працю у збереженні здоров'я українців.«Ви щирі люди, на ентузіазмі котрих сьогодні і тримається медична система. В чергове у цьому переконався, традиційно вітаючи вас з Новорічними та Різдвяними святами від імені команди "Батьківщини". Заробітна плата, забезпечення обладнанням та медична реформа... турбують вас сьогодні найбільше. "Реформи мають працювати для людей, а не проти них. Підтримку та розвиток медицини необхідно робити пріоритетом", - ці слова ваші. Вони і надалі будуть своєрідним кредо нашої команди у Новому році» - зазначив у своєму вітальному слові поважний гість. І вже за доброю традицією передав головному лікарю для колективу закладу солодкі подарунки - святкові торти від Народного депутата України Валерія Дубіля. 
Ну, а головний подарунок до свята забезпечила профспілкова організація закладу – створивши для своїх працівників чудовий святковий настрій не тільки на цей вечір – запросивши до себе у гості справжніх майстрів сцени, дуже талановитих артистів. Приємні спогади від отриманого задоволення та святковий настрій цього вечора надовго збережеться у всіх учасників урочистостей.