Назад к списку

У НАШОГО САЙТУ – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Сьогодні, 22 грудня, у нашого сайту http://ch-ocrzon.com.ua День Народження. Нам виповнилося 2 роки !!!


Багато це чи мало важко визначити одразу, але впевнений – ми живемо, працюємо і будемо далі продовжувати інформувати вас про те, що відбувається в нашому рідному КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» і в світі медицини. Відвідування нашого сайту поки що зростають повільно і не так швидко, як хотілося б, проте – стабільно і це радує. За цей час нас переглядали близько сорока тисяч разів в 38 країнах світу, таких як США, Германії, Перу, Канаді, Нідерландах, Бразилії, Індії, Великобританії, Росії, Польщі, Китаї, Франції, Італії, Білорусі, Ісландії, Японії, Аргентині, Індонезії, Саудівській Аравії та деяких інших. Наш сайт продовжує залишатися некомерційним проектом, хоча хотілося б трохи і заробляти. Є різні цікаві задумки, але основна перешкода – постійно бракує вільного часу (сайт ведеться і наповнюється у вільний від роботи час). До речі, саме за 26 років і два дні до появи нашого сайту в Інтернеті, 20 грудня 1990 року, британський вчений від Європейської організації з ядерних досліджень (CERN) Тім БЕРНЕРС-ЛІ запустив перший в світі веб-сайт. 

На веб-сторінці була викладена нова технологія глобального обміну інформацією – «Всесвітня павутина», яка стала основою для розвитку сучасного Інтернету. Перший в світі веб-сайт створений був на комп'ютері NeXT, за яким працював Тім в Женеві. За його задумом, проект повинен був допомогти вченим шукати і ділитися інформацією. Ідею «Всесвітньої павутини» Бернерс-Лі представив в 1989 році і тоді ж отримав схвалення на її втілення.

Таким чином, сайт для внутрішнього користування info.cern.ch народився 20 грудня 1990 року. А першою в світі адресою веб-сторінки став сайт http://info.cern.ch/hypertext/WWW/TheProject.html. На цьому сайті з'явився опис нової технології World Wide Web, заснованої на протоколі передачі даних HTTP, системі адресації URL і мові гіпертекстової розмітки HTML. Там же пояснювалися принципи установки і роботи серверів і браузерів, технічні деталі для створення веб-сторінки і інструкції з пошуку інформації в Інтернеті.

Ну, а ми сьогодні вітаємо всіх-всіх хто користується Всесвітньою мережею Інтернет з 28-ою річницею її створення, і особливо тих кому подобається НАШ САЙТ – з нашою другою річницею та сподіваємося на плідне співробітництво й надалі!  Бажаємо НАШОМУ САЙТУ довгої та повноцінної життєдіяльності, цікавих тем та матеріалів і багато-багато вірних друзів. Щоб життя ТУТ вирувало, усі заходили НА НЬОГО, як до себе додому і отримували задоволення від спілкування НА НЬОМУ, з користю і задоволенням.

А також, на завершення ще хочеться ПОДЯКУВАТИ ВСІХ-ВСІХ, хто був з нами всі ці чудові ДВА РОКИ!!!