Назад к списку

 У КЛПЗ «Чернігівський ОЦРЗОН» для лікування пацієнтів запроваджено синглетно-кисневу терапію

До 32-ої річниці Чорнобильської трагедії 26 квітня – важливий меморіальний день, що відзначається на міжнародному рівні як День пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф в КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» було запроваджено нову методику лікування хворих за допомогою апарату для синглетно-кисневої терапії. 


Синглетно-киснева терапія – ноу-хау, одне із останніх досягнень в медицині! В основі методу лежить біологічна дія синглетного кисню («кисневої пінки»), який утворюється при проходженні пароводяної суміші через ультрафіолетово-магнітний активатор. Внаслідок трансформації синглетного кисню утворюються вторинні довговічні фізіологічно активні синглетно-кисневі фактори, які викликають ланцюг біохімічних і біофізичних реакцій всередині клітин, нормалізують обмінно-окислювальні процеси, що проходять в організмі людини.


Завдяки цьому апарат для синглетно-кисневої терапії, який було придбано за кошти спецфонду, дозволяє лікувати багато захворювань, таких як хвороби серцево-судинної системи (атеросклероз, гіперліпідемія з ожирінням і без нього, артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця, міокардіодистрофія, кардіоміопатія); ревматичні хвороби (ревматизм, дифузні захворювання сполучної тканини, ревматоїдний артрит, подагра, остеоартроз); захворювання органів дихання (пневмонії, бронхіти, бронхіальна астма, бронхоектатична хвороба, силікоз, пневмосклероз), захворювання органів травлення (гастрит, виразкова хвороба, хронічний панкреатит, хронічний ентерити, коліти, дисбактеріоз), захворювання печінки (гепатит, цироз), жовчовивідних шляхів, лямбліоз, гельмінтоз; тривала медикаментозна терапія; несприятлива промислова екологічна ситуація: вплив різних хімічних, токсичних речовин, важких металів, оксидів азоту, озону, вуглеводнів, кварцового пилу та інші; синдром хронічної втоми.Під час презентації впровадження нової методики, в присутності учасників ліквідації та постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС і учасників АТО, які проходять стаціонарне лікування у нашому закладі, заступник головного лікаря з медичних питань Ірина Лебединець зазначила, що існує мікс кисню і фітонастойкі (вітамінних препаратів), який не має протипоказань. Його можна приймати як з лікувальною, так і з профілактичною метою. Стакан такого «напою» замінює кілька годин прогулянки на свіжому повітрі! Ера антибіотиків зараз трохи слабшає, тому що нові антибіотиків вже не так багато створюють, а старі – вже не так ефективно діють, тому що до них звикає організм. А ті лікарські препарати, які ми вводимо, завдяки новому апарату, безпосередньо в бронхи, в легені, відразу ж діють. Оскільки кисень – основне джерело життя, а кисневий коктейль – продукт з багатогранними корисними властивостями.

Киснево-синглетний коктейль чинить сприятливу дію на імунну систему людини при одночасній стабілізації аеробного обміну та поліпшення роботи всіх органів і систем організму без побічних ефектів. А саме сприяє: відновленню антиоксидантного стану; стимуляції обмінних та регенераторних процесів в тканинах, зниженню активності запальних явищ; детоксикації організму; “відновленню” слизової оболонки бронхів і покращенню відходження харкотиння; стабілізації артеріального тиску; позитивним змінам в динаміці ЕКГ; підвищенню рівня гемоглобіну; підвищенню захисних сил організму і зниженню ризику інфікування та шкідливого впливу навколишнього середовища.