Назад к списку

Свято фармації: до 20-річчя заснування Дня фармацевтичного працівника України

21 вересня фармацевти відзначають своє професійне свято! У цей день прийнято вітати працівників фармацевтичних підприємств, провізорів і технологів. 


Фармація є однією з найважливіших складових системи охорони здоров’я, від якої залежить розвиток гармонійного суспільства та держави, досягнення галузі в цілому, збереження добробуту та здоров’я нації. Відданість благородній справі, фаховий досвід та глибокі знання фармацевтичних працівників відзначені й на державному рівні. Указом Президента України у 1999 р. започатковано професійне свято — День фармацевтичного працівника, 20-річний ювілей якого відзначаємо у 2019 р. Це свято об’єднує справжніх професіоналів своєї справи, які служить державі та людям. Суспільство покладає на вас особливо відповідальні завдання, чекає компетентності, ініціативи і творчого ставлення до справи. Кожен з вас на своєму робочому місці допомагає людям повсякденною працею. 

Фармацевти – справжні маги, адже вони можуть не тільки вимовити "ацетилсаліцилова кислота", а ще й прочитати все, що виписують пацієнтам своїм нерозбірливим почерком лікарі. Навіть більше! Вони знають про усі компоненти ліків, протипоказання та аналоги. Станом на зараз у фармацевтичній галузі України працює понад 350 тисяч осіб, і кожен заслуговує вітання та слів подяки.

Щиросердно вітаю вас із професійним святом – Днем фармацевтичного працівника! Бажаю усім, хто трудиться у фармацевтичній промисловості, працівникам аптечної мережі, науковцям, управлінцям, викладачам і студентам, вашим родинам нових здобутків, надійних партнерів і вірних друзів, процвітання, здійснення усіх задумів, удачі, добробуту, щастя та міцного здоров'я. Нехай ваша плідна праця набирає нового змісту, збагачується досвідом та приносить задоволення від виконаного обов'язку перед людьми, які так чекають на вашу допомогу. Зі святом! 

Генеральний директор   КНП «Чернігівський ОЦРЗОН»     Галина Синявська