Назад к списку

Щиро вітаємо з державним святом України – Днем Конституції.

День прийняття основного Закону – це день, коли Україна постала на світовій арені як правова держава. В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. 


Прийняття сучасної Конституції України – це приклад високої духовності нації. Продовження прекрасних традицій та свідчення славетної історії.

 Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення. І в подальшому авторитет України як правової держави тільки зміцнюватиметься. Конституція закріплює суверенітет та цілісність держави, гарантує рівні права та свободу громадянам. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою. 

Від усього серця бажаємо всім міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень! Давайте разом створювати нову європейську державу. 

Зі святом!