Назад к списку

Щиро вітаємо чарівних жінок та дівчат зі святом весни, краси та ніжності !

Дорогі, любі, кохані, чарівні та прекрасні жінки, дівчата! Наші рідні і красиві! Кращого немає свята, аніж те, що прийшло нині!  Прийміть в цей чудовий день наші найщиріші вітання та найтепліші весняні побажання любові і щастя! Ми любимо це свято вже за те, що воно наповнене жіночою чарівністю, яка зводить з розуму всіх-всіх співробітників нашого КНП «Чернігівський ОЦРЗОН»!  


У найніжніше і весняне свято 8 БЕРЕЗНЯ щиросердечно бажаємо Вам - самим найкращим, незрівнянним, і найчарівнішим 8 жіночих та дуже необхідних речей: миру в сім’ї, здоров’я в тілі, радості в очах, спокою в душі, любові в серці, легкості в ногах, приємних слів у вухах і красивих букетів у руках ! І нехай вісімка буде незмінною життєвою супутницею! А також бажаємо завжди чарівного настрою, ніжних чоловічих обіймів, запаморочливих успіхів у кар’єрі, захоплень до душі, позитивної стабільності, яскравих емоцій і вражень, фінансової незалежності, щасливих усмішок і безліч таких чарівних днів, як весняне жіноче свято – 8 БЕРЕЗНЯ! 

Нехай у цей березневий день посміхаються всі навколо, нехай всі дивляться на вас із захопленням і, яка не була б за вікном погода, хай у вашому серці буде світло та ясно від уваги й любові друзів, рідних й коханих. 

Відчуйте у свято 8 БЕРЕЗНЯ себе КОРОЛЕВОЮ, і залишайтесь нею назавжди!