Назад к списку

ШАНУЙМО  ЖІНКУ!

Березень – чудова, ніжна пора пролісків і підсніжників, першого сонячного тепла і вічного відродження природи. Недарма першого місяця весни відзначається Міжнародний жіночий день 8 Березня – свято весни, свято кохання, свято її величності Жінки. Саме з цієї причини в КЛПЗ «Чернігівський ОЦРЗОН» у переддень 8 березня традиційно урочисто привітали жінок закладу. 


Найкращі слова наші милі, - для вас!  І щирі зізнання сьогодні для вас! Дарунки усі найцінніші для вас! І наші вітання для Вас, лиш для вас! – Такими словами розпочалася святкова концертна програма військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України присвячена Міжнародному дню жінок.За доброю та приємною традицією з квітами троянд та солодкими подарунками-тортами Чернігівського хлібокомбінату від усієї команди однопартійців завітав на свято Дмитро Іванов – керівник міського осередку ВО «Батьківщини», депутат Чернігівської обласної ради, голова постійної комісії, що опікується питаннями економічного розвитку Чернігівщини, а також Анатолій Лігун – учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, голова Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України". 


Поважні гості звернулися до представниць прекрасної статі з вітальними словами, подякували за нелегкий і відповідальний труд медичних працівниць, побажали гарного весняного настрою, здоров’я та усмішок. Також, від імені чоловіків та адміністрації закладу, усіх присутніх на заході жінок із святом весни, краси та любові привітав Анатолій Пшенишний – заступник головного лікаря з економічних питань КЛПЗ «Чернігівський ОЦРЗОН».


Яскравими та барвистими кольорами наповнилась атмосфера в залі від виступів учасників концертної програми. Танцями та співами було пересипане свято. Не залишилося жодного байдужого глядача та глядачки в залі після професійного виступу солістів військово-медичного центру Івана Супруна, Тетяни Манойленко, Ольги Рогожи, Наталії Дорошенко та Дар’ї Заводун разом з чудовою балетною групою. Після кожного виступу зал вибухав оплесками.


По завершенню заходу, глядачі стоячи аплодували артистам, дарували їм квіти, а головний лікар закладу Галина Синявська подякували за подарований гарний настрій та підводячи підсумок святкової зустрічі побажала всім присутнім: «Завжди залишайтеся такими ж чарівними і прекрасними, радуйте своїх рідних та близьких і, головне, – будьте щасливими та коханими».