Назад к списку

 ШАНОВНА ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА!

 У цей знаменний день прийміть наші найтепліші та щиросердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження! 


Ви присвятили своє життя найблагороднішій справі − турботі про здоров'я людини. Із глибокою вдячністю до Вас наповнені серця тих, кому Ви допомогли і допомагаєте справлятися з недугами, повертаєте до життя й роботи, даруєте людям заряд добра, любові й милосердя. 

Ваша невичерпна енергія, природний талант Лікаря та організаторські здібності активно сприяють плідній діяльності на благо розвитку медичного забезпечення та покращення обслуговування всіх пацієнтів не тільки нашого закладу, а – всього населення області, яке постраждало від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.  

Складно висловити гідне привітання для такої чудової, самодостатньої жінки, як Ви, проте ми всім дружнім колективом Чернігівського обласного центру радіаційного захисту та оздоровлення, який Ви певний час успішно очолюєте, – щиро Вам бажаємо постійної Весни в душі, безперервної романтики, тепла рідних, взаєморозуміння та щирості, мільярдів щасливих моментів, виконання всього бажаного, завжди райдужного настрою, квітучого здоров’я, безперервного позитивного потоку подій, життєрадісності, миру і злагоди, неймовірної удачі у всіх справах і незламних успіхів, великого везіння і стабільного благополуччя та всепоглинаючої і справжньої любові. І найголовніше, − якомога більше часу залишатися такою ж природною, чуйною і привабливою, завзятою і невтомною, турботливою і щедрою на добро!

З повагою – колектив КЛПЗ "Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення