Назад к списку

ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята! 


На Вашу службу покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію – збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Й не тільки збирати, але й правильно, точно узагальнювати та аналізувати. Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті – економічні, соціальні, демографічні та політичні. Ваші дослідження - головний орієнтир для держави, яка прагне зміцнення та розвитку.

Більшість людей, які трудяться в органах статистики, – віддані своїй професії, присвятили їй багато років життя. Праця працівника органів статистики вже давно не є просто технічною, а особливо творчою та високоінтелектуальною. 

Складаючи у цей святковий день данину поваги всім Вам, працівникам статистичної галузі, бажаємо безмежного щастя, міцного здоров'я, злагоди, добра і благополуччя в родинах та подальших успіхів у виконанні почесного державного завдання, миру та ефективності праці в ім'я процвітання нашої України.