Назад к списку

ПРИЙНЯТО НОВИЙ КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР

Минулого тижня у Чернігівському обласному центрі радіаційного захисту та оздоровлення населення відбулась знаменна для підприємства подія: затвердження нового Колективного договору між Комунальним некомерційним підприємством «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» Чернігівської обласної ради та Профспілковим комітетом Первинної профспілкової організації КНП «Чернігівський ОЦРЗОН» на 2019-2023 роки.  


Захід був відкритий приємною подією – Чернігівська обласна партійна організація ВО «Батьківщина» подарувала для відділення спортивної медицини нашого підприємства Електрокардіограф МІДАС 6/12 призначений для вимірювання та графічної реєстрації біоелектричних потенціалів серця при діагностиці стану серцево-судинної системи людини.

Розпочала загальні збори генеральний директор підприємства Галина Синявська, проінформувавши присутніх про основні підсумки діяльності підприємства, порушивши фінансові та економічні питання, стан охорони праці, досягнення у соціально-культурній сфері та перспективи розвитку підприємства на найближчий період 2019-2020 років.

Виступ голови Первинної профспілкової організації Тамари Уланович був акцентований на виконанні зобов’язань колективного договору як адміністрацією, так і профспілковим комітетом. Наголос був поставлений на забезпеченні працівникам необхідних умов охорони праці, питаннях оздоровлення, заохочення, надання матеріальної допомоги, вшанування ветеранів праці, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та воїнів-інтернаціоналістів, культурного дозвілля. Нова угода зберігає всі положення, які були внесені до попереднього колдоговору та стосуються соціального та професійного захисту працівників підприємства, як того вимагає законодавство України. При цьому до окремих формулювань положень договору, що діяв, внесені уточнюючі зміни. Згідно до положень Конституції України, Кодексу законів про працю України та відповідних нормативно-правових актів України положень Генеральної, Галузевої та територіальної угод цей договір включає зобов`язання сторін, які спрямовані на створення умов для підвищення ефективності роботи комунального некомерційного підприємства – закладу охорони здоров'я, реалізації професійних, трудових і соціально-економічних прав та гарантій працівників, встановлення для них додаткових, порівняно із законодавством, пільг та компенсацій. 

Прикметною особливістю новоукладеного Колективного договору є те, що його дія поширюється на всіх найманих працівників незалежно від того, чи є вони членами профспілок, а також за взаємною згодою – на членів сімей працівників та пенсіонерів, які вийшли на заслужений відпочинок.

 Колективний договір на 2019-2023 роки був прийнятий до виконання.