Назад к списку

 ПОДАРУНОК ДЛЯ КОНТРОЛЮ ЗА ЯКІСТЮ ПРИБИРАННЯ

 Компанія «Лізоформ Медікал» є ексклюзивним представником компанії «Лізоформ Др. Ханс Роземанн ГмбХ» (Німеччина) на території України. На світовому ринку компанія успішно працює вже понад 120 років і зараз слово «Лізоформ» по праву вважається символом дезінфекції в країнах Європи, СНД, Північної і Південної Америки, на території Азії, Африки, Австралії.


«Лізоформ Медікал» є лідером в Україні по досягненню найвищих стандартів гігієни в сферах медицини, комунального господарства, фармацевтичної та харчової промисловості, і вже понад 20 років - стоїть на сторожі захисту медичних працівників від ризику інфікування, дуже активно співпрацюючи з Всеукраїнською асоціацією медичних сестер. - Про все це, під час чергової зустрічі в КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення», ми дізналися від менеджера компанії Алли Швець, яка і презентувала для потреб нашого закладу Набір для контролю за якістю прибирання "Лізоформ".
Вищевказаний Набір для контролю якості вологого прибирання в лікувально-профілактичних закладах дає можливість перевірки щоденного прибирання медичним персоналом робочих місць, поверхонь тощо. Контроль якості прибирання та дезінфекції проводиться за допомогою штампу, заправленого ультрафіолетовим барвником та ультрафіолетової лампи.

Під час спілкування Алла Швець зосередила увагу присутніх на тому, що для підвищення рівня обізнаності персоналу щодо сучасних напрямків профілактики внутрішньолікарняних інфекцій, посилення мотивації стосовно дотримання протиепідемічних норм і правил спеціалістами компанії проводиться постійне навчання персоналу, надаються кваліфіковані консультації, проводиться аудит, забезпечуються робочі місця персоналу відповідними схемами гігієни, таблицями правильного використання засобів, технікою гігієнічної та хірургічної обробки рук. Команда "Лізоформ Медікал" - це професіонали, які завжди допоможуть налагодити систему гігієни у закладі та забезпечити повною сервісною і технічною підтримкою. 

Наприкінці зустрічі головна медична сестра КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» Вікторія Пінчук від імені всього закладу висловила щирі слова подяки за подарунок і сподівання на подальшу плідну співпрацю з «Лізоформ Медікал» по забезпеченню належного санітарно-протиепідемічного режиму у закладі.