Назад к списку

НАВЧАЮТЬСЯ МЕДИЧНІ СЕСТРИ 

 Відповідно до річного Плану роботи на 2017 рік у КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» фахівці Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» (СОІК) 8 лютого 2017 року провели навчальний семінар з середнім медперсоналом Центру. 


 Фахівець з інфекційного контролю Катреча Людмила професійно розкрила тему семінару, щодо нормативної бази, яка регулює профілактику внутрішньо-лікарняних інфекцій (ВЛІ), загостривши особливу увагу присутніх на правильній гігієні рук медичного персоналу. Адже саме цей фактор є ключовим у передачі збудників цієї інфекції. Не просто механічне повторювання асептичних процедур, а розуміння – навіщо і для чого – ось ключ до її запобігання у закладі. 

 «Проблеми і запитання, обговорення і пропозиції – все це сприяє розумінню і вирішенню проблем, з якими персонал стикається у своїй роботі щодня… – підвела підсумок Вікторія Пінчук, головна медична сестра закладу – … взагалі, навчання пройшло на одному подиху, було цікаво, вважаю що всі отримали масу задоволення від цього семінару».