Назад к списку

 НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИВСЯ 1 РІК!

 Шановні відвідувачі та користувачі сайту! 22 грудня 2017 року виповнюється 1 рік Інтернет-проекту http://ch-ocrzon.com.ua


Вже позаду ті часи, коли Інтернет був чимось екзотичним і недоступним. Сьогодні Всесвітня Мережа це один з головних інструментів успішної діяльності, а прозорість та відкритість визначають сучасний стиль роботи. У таких умовах наявність свого web-сайту, що розвивається, – одна з головних потреб для закладу чи установи, що бажає стати успішною.

За цей короткий час наш сайт постійно розширювався і поповнювався, з'явилися нові рубрики. Цей інтерактивний інформаційний ресурс дозволяє кожному більше дізнатися про стан справ, зміни в житті закладу чи завантажити цікаву інформацію. За цей термін, разом з нашою сторінкою в Facebook (вперше була презентована в соціальній Інтернет-мережі 21 листопада минулого року) ми змогли охопити майже двадцяти тисячну аудиторію прихильників. За даними статистичного обліку впродовж року, що минув наш сайт переглянули в 136 містах світу, як в Україні, так і - в Туреччині, Бразилії, Мексиці, Єгипті, Німеччині, Канаді, США, Італії, Великобританії, Греції, Португалії, Франції, Китаї, Росії, Нідерландах, Нігерії, Ізраїлі та навіть - на Філіппінах.

Адміністрація сайту та колектив Чернігівського обласного центру радіаційного захисту та оздоровлення населення вдячні усім за підтримку нашої ініціативи! 

 Сайт нашого закладу - інформаційний ресурс, що розвивається! 

 Залишайтесь з нами!