Назад к списку

Інформаційно-освітні матеріали з питань профілактики коронавірусу

Як повідомили в Управлінні охорони здоров’я обласної державної адміністрації, проконсультуватися та отримати оперативну інформацію щодо коронавірусу відтепер можна, зателефонувавши на «гарячу лінію» за телефоном: 0800507070.  


Консультанти «гарячої лінії» надають оперативну інформацію про коронавірусну інфекцію та статистику її поширення, а також рекомендації щодо профілактики зараження і інформацію про те, куди звертатись людям з підозрілою симптоматикою. Вхідні дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів безкоштовні. Звернутись на неї можуть мешканці Чернігівської області та найперше ті, хто повернувся з країн, де зафіксували спалахи хвороби. На цьому етапі лінія діє на базі КНП «Обласний центр інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя» з 08:00 до 16:00 годин (перерва з 13:00 до 14:00) за винятком вихідних днів. Усі дзвінки реєструватимуть.

Також із питаннями щодо коронавірусу можна звертатися на гарячі лінії: •Урядова гаряча лінія – 1545; •Міністерства охорони здоров'я – 0800 505 201; •Чернігівського обласного лабораторного центру МОЗ України – (0462) 676 890. 

Крім того, необхідну інформацію щодо коронавірусу COVID-19 можна знайти на офіційних інформаційних ресурсах Міністерства охорони здоров’я України за посиланнями на  сайті http://www.moz.gov.ua; сторінці Facebooke https://www.facebook.com/moz.ukr;  телеграм каналі (@mozofficial) https://t.me/mozofficial;  чат-боті  https://t.me/COVID19_Ukraine_Botт  та Інтернет порталі Кабінету Міністрів України: http://covid19.com.ua.