Назад к списку

 ДОРОГІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ, КОЛЕГИ!

 На всіх етапах історичного буття найгуманнішою, найпотрібнішою сферою людської діяльності була праця лікаря. Складна, відповідальна, жертовна — вона завжди перебувала в зоні особливої уваги суспільства, адже у ваших руках найцінніший дар людини — її здоров’я та життя.


 Сьогодні КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» це – 44 лікаря, 7 біологів, 84 середнього та 44 молодшого медперсоналу, а також 60 представників інших професій. І кожен працівник нашого закладу дуже наполегливо та сумлінно робить свою справу. Професія медика дуже важлива і необхідна для суспільства, адже на наших плечах лежить турбота та відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. І кожен з нас розуміє: здоров’я людей залежить від професійності, порядності і душевної доброти медика. Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються любов’ю та повагою. Ваші руки дарують радість життя, вселяють віру у зцілення. 

 Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю на благо людства, за життя та здоров’я тисяч пацієнтів, за віру та надію, яку ви даруєте людям. Ваші відповідальність і самопожертва заслуговують на глибоке визнання та вдячність з боку держави. Пам’ятаймо, наше головне завдання — формування в людей культури здоров’я, відповідальності за нього, щоб кожен із нас розумів його цінність. 

Щиро вітаю вас, шановні колеги, друзі, усіх хто стоїть на варті охорони здоров’я із Днем медичного працівника і від усього серця бажаю вам благополуччя та наснаги, невтомності та оптимізму, внутрішнього комфорту та глибинного задоволення від нелегкої повсякденної праці, й водночас високої місії, яку ви несете в цьому світі. Зичу всім міцного здоров’я, творчих здобутків, невичерпної енергії у вашій надзвичайно потрібній людям праці. Нехай любов незгасно світить у ваших серцях, а радість життя, яку ви даруєте людям, повертається сімейним теплом, щастям та благополуччям до ваших домівок! 

 З повагою, головний лікар КЛПЗ «Чернігівський ОЦРЗОН» Галина СИНЯВСЬКА