Назад к списку

 ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

 В Чернігівському обласному центрі радіаційного захисту та оздоровлення населення цінними подарунками привітали своїх колег медиків, колишніх учасників бойових дій в Афганістані, з 28-ю річницею виведення радянських військ з Афганістану і Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав!


З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. Афганська війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей – тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав дома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів. 

Із особливими словами вдячності та найщирішими побажаннями щастя, здоров’я, миру, злагоди та благополуччя до своїх колег Тамари Шмиріної та Володимира Бєляєва звернулася Тамара Уланович, голова профспілковою організації закладу: «Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги. Ваші досвід, високі моральні якості, активна громадянська позиція, професіоналізм й надалі служитимуть ствердженню миру і злагоди на благодатній українській землі».