Щиро вітаємо з державним святом України – Днем Конституції.

День прийняття основного Закону – це день, коли Україна постала на світовій арені як правова держава. В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. 

Читать дальше

ВІТАННЯ КОЛЕГ МЕДПРАЦІВНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

День Медичного працівника – особливе і дуже важливе свято представників найгуманнішої у світі професії. Завдяки вашій праці, турботі і знанням, зберігаються мільйони людських життів.

Читать дальше

Уряд продовжив карантин в Україні до 31 липня

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я щодо продовження адаптивного карантину до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення було прийняте на засіданні Уряду 17 червня. 

Читать дальше

Тимчасове призупинення роботи КНП «Чернігівський ОЦРЗОН» продовжено

Керуючись тим, що Штаб Чернігівської обласної дежавної адміністрації з ліквідації надзвичайної ситуації рекомендує не впроваджувати третю хвилю послаблення карантину в регіоні

Читать дальше

Зі святом Святої Трійці!

Вітаємо зі світлим православним святом — Трійцею!  Бажаємо, щоб небесні Хранителі завжди були за спиною. 

Читать дальше

31 травня щорічно відзначається Всесвітній день без тютюну

Інформуємо, що 31 травня щорічно відзначається Всесвітній день без тютюну, головною темою якого у 2020 році стане захист підростаючого покоління з особливим акцентом на «захист молодих громадян від маніпуляцій з боку тютюнової індустрії та профілактику вживання ними тютюну і нікотину». 

Читать дальше

З ДНЕМ МАТЕРІ, МИЛІ МАТУСІ, ЛЮБІ НАШІ, НАЙНІЖНІШІ…

День матері Україна традиційно відзначає у другу неділю травня. Материнство — це щастя і благословення, яке Бог дає людям. А ще велика відповідальність і важка праця! 

Читать дальше

75-та річниця з Дня Перемоги над фашистськими загарбниками

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни! Від щирого серця вітаємо всіх Вас з 75-ю річницею Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! 

Читать дальше

34 річниця Чорнобильської катастрофи

26 квітня - Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф – для українців особливо трагічна дата. У 1986 році цей весняний день поділив життя кожного з нас на "до" і "після".

Читать дальше

Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням.

Від щирого серця поздоровляємо усіх вас, любі друзі сайту нашого підприємства та шановні колеги – з Великоднем, 

Читать дальше
Загрузить еще