31 травня щорічно відзначається Всесвітній день без тютюну

Інформуємо, що 31 травня щорічно відзначається Всесвітній день без тютюну, головною темою якого у 2020 році стане захист підростаючого покоління з особливим акцентом на «захист молодих громадян від маніпуляцій з боку тютюнової індустрії та профілактику вживання ними тютюну і нікотину». 

Читать дальше

З ДНЕМ МАТЕРІ, МИЛІ МАТУСІ, ЛЮБІ НАШІ, НАЙНІЖНІШІ…

День матері Україна традиційно відзначає у другу неділю травня. Материнство — це щастя і благословення, яке Бог дає людям. А ще велика відповідальність і важка праця! 

Читать дальше

75-та річниця з Дня Перемоги над фашистськими загарбниками

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни! Від щирого серця вітаємо всіх Вас з 75-ю річницею Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! 

Читать дальше

34 річниця Чорнобильської катастрофи

26 квітня - Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф – для українців особливо трагічна дата. У 1986 році цей весняний день поділив життя кожного з нас на "до" і "після".

Читать дальше

Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням.

Від щирого серця поздоровляємо усіх вас, любі друзі сайту нашого підприємства та шановні колеги – з Великоднем, 

Читать дальше

УВАГА! Інформуємо про тимчасові зміни в роботі.


 

Читать дальше

22 (позачергова) сесія Чернігівської обласної ради внесла свої корективи до реформування галузі охорони здоров’я області

Планове пленарне засідання Чернігівської обласної ради, що намічалося на кінець другої декади березня, було відмінено через епідемію коронавірусу COVID-19. А ось, 22-га (позачергова) сесія, що відбулася 20 березня 2020, була невідкладною вимогою часу. 

Читать дальше

Інформаційно-освітні матеріали з питань профілактики коронавірусу

Як повідомили в Управлінні охорони здоров’я обласної державної адміністрації, проконсультуватися та отримати оперативну інформацію щодо коронавірусу відтепер можна, зателефонувавши на «гарячу лінію» за телефоном: 0800507070.  

Читать дальше

Щиро вітаємо чарівних жінок та дівчат зі святом весни, краси та ніжності !

Дорогі, любі, кохані, чарівні та прекрасні жінки, дівчата! Наші рідні і красиві! Кращого немає свята, аніж те, що прийшло нині!  Прийміть в цей чудовий день наші найщиріші вітання та найтепліші весняні побажання любові і щастя! Ми любимо це свято вже за те, що воно наповнене жіночою чарівністю, яка зводить з розуму всіх-всіх співробітників нашого КНП «Чернігівський ОЦРЗОН»!  

Читать дальше

Продовжуються скринінгові обстеження (мамографія) для жінок, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні рівень захворюваності на рак молочної залози збільшується з кожним роком. Якщо в 1968 році за рік у Чернігівському обласному онкологічному диспансері було 150 пацієнток з діагнозом «рак молочної залози»,

Читать дальше
Загрузить еще