День програміста відзначається на 256-й день року

День комп’ютерника і програміста - професійне свято програмістів, що відзначається в світі 12 або 13 вересня. Програмісти вибрали цей день неспроста - це 256 день року, що має сакральне для них значення.

Читать дальше

ВІТАЄМО З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні друзі! Дорогі колеги! Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України! 

Читать дальше

КЛПЗ «Чернігівський ОЦРЗОН» реорганізовується

 Сьогодні на загальних зборах трудового колективу керівник закладу – генеральний директор Галина Синявська проінформувала всіх присутніх про те, що з початку липня поточного року наш центр реорганізовано шляхом перетворення комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» (КЛПЗ «Чернігівський ОЦРЗОН») у комунальне некомерційне підприємство «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» Чернігівської обласної ради

Читать дальше

З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА УКРАЇНИ!

День бухгалтера в нашій країні святкується 16 липня. Як говорить народна мудрість: "краще забути про свій День народження, ніж про День бухгалтера". Адже саме від цієї людини залежить доля вашої заробітної плати. 

Читать дальше

Привітання зі святом Івана Купали

Купальська ніч – одна з наймістичніших ночей року. Саме в ніч з 6 на 7 липня слов’янські народи відмічають старовинне язичницьке свято Івана Купала. Головною його метою є очищення себе за допомогою води та вогню. 

Читать дальше

Щиро вітаємо Вас з визначним святом!

Щиро вітаємо Вас з визначним святом – Днем Конституції України! Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу.  

Читать дальше

На варті здоров’я і життя пацієнтів: вітання приймали медичні працівники КЛПЗ «Чернігівський ОЦРЗОН»

Споконвіку більше будь яких скарбів цінувалося здоров’я людини, тому професія медичного працівника завжди була однією з найбільш необхідних та шанованих. І, взагалі лікар - одна з найдавніших у світі спеціальностей.

Читать дальше

ЩИРО ВІТАЄМО МЕДИЧНИХ СЕСТЕР ЗІ СВЯТОМ

 Міжнародний день медичної сестри — це свято з багаторічною історією. Створене воно спеціально для того, щоб підкреслити значимість в питанні збереження і відновлення здоров’я молодших спеціалістів від медицини. 

Читать дальше

ТРИ ДЕСЯТИРІЧЧЯ НА ВАРТІ ЗДОРОВ’Я

 У Чернігові напередодні 33-ої річниці Чорнобильської трагедії відбулася науково-практична конференція на тему "Сучасний підхід у наданні медичної допомоги постраждалому населенню внаслідок Чорнобильської катастрофи та учасникам АТО/ООС на шляху реформування галузі охорони здоров’я", присвячена 30-річчю з дня заснування КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» (далі – Центр). 

Читать дальше

З ВЕЛИКОДНЕМ!

Шановна громадо! Дорогі колеги, співробітники та пацієнти нашого закладу! З нагоди найбільшого християнського свята Великодня прийміть найщиріші вітання і побажання Божого благословення, здоров’я, щастя, оптимізму та миру!

Читать дальше
Загрузить еще