Цукровий діабет типу 2. Як ми можемо попередити це захворювання.

 14 листопада в Україні відзначають Всесвітній день боротьби з діабетом.Ця хвороба збільшує смертність в 2-3 рази й суттєво скорочує тривалість життя. 

Читать дальше

29 жовтня – Всесвітній день боротьби з інсультом

29 жовтня визначено Всесвітньою асоціацією боротьби з інсультом Всесвітнім днем боротьби з інсультом. У цей день у різних країнах світу проводяться соціально-просвітні, наукові заходи, що спрямовані на привертання уваги населення до основних чинників ризику серцево-судинних захворювань і до напрямків профілактики розвитку інсульту. 

Читать дальше

ПРИЙНЯТО НОВИЙ КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР

Минулого тижня у Чернігівському обласному центрі радіаційного захисту та оздоровлення населення відбулась знаменна для підприємства подія: затвердження нового Колективного договору між Комунальним некомерційним підприємством «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» Чернігівської обласної ради та Профспілковим комітетом Первинної профспілкової організації КНП «Чернігівський ОЦРЗОН» на 2019-2023 роки.  

Читать дальше

Провідні фахівці Інституту ендокринології та обміну речовин ім. В.П.Комісаренка в Чернігові обстежували «Чорнобильців»

Впродовж тижня, що минув виїзною (мобільною групою) бригадою провідних фахівців Інституту ендокринології та обміну речовин ім. В.П.Комісаренка НАМН України

Читать дальше

Навчаються лікарі, молодші спеціалісти з медичною освітою та особи без медичної освіти

Життя людини є недоторканою цінністю, котру повинна захищати та зберігати кожна цивілізована держава. 

Читать дальше

Свято фармації: до 20-річчя заснування Дня фармацевтичного працівника України

21 вересня фармацевти відзначають своє професійне свято! У цей день прийнято вітати працівників фармацевтичних підприємств, провізорів і технологів. 

Читать дальше

День програміста відзначається на 256-й день року

День комп’ютерника і програміста - професійне свято програмістів, що відзначається в світі 12 або 13 вересня. Програмісти вибрали цей день неспроста - це 256 день року, що має сакральне для них значення.

Читать дальше

ВІТАЄМО З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні друзі! Дорогі колеги! Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України! 

Читать дальше

КЛПЗ «Чернігівський ОЦРЗОН» реорганізовується

 Сьогодні на загальних зборах трудового колективу керівник закладу – генеральний директор Галина Синявська проінформувала всіх присутніх про те, що з початку липня поточного року наш центр реорганізовано шляхом перетворення комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» (КЛПЗ «Чернігівський ОЦРЗОН») у комунальне некомерційне підприємство «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» Чернігівської обласної ради

Читать дальше

З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА УКРАЇНИ!

День бухгалтера в нашій країні святкується 16 липня. Як говорить народна мудрість: "краще забути про свій День народження, ніж про День бухгалтера". Адже саме від цієї людини залежить доля вашої заробітної плати. 

Читать дальше
Загрузить еще