22 (позачергова) сесія Чернігівської обласної ради внесла свої корективи до реформування галузі охорони здоров’я області

Планове пленарне засідання Чернігівської обласної ради, що намічалося на кінець другої декади березня, було відмінено через епідемію короновірусу COVID-19. А ось, 22-га (позачергова) сесія, що відбулася 20 березня 2020, була невідкладною вимогою часу. 

Читать дальше

З 27.03.2020 тимчасово призупинено роботу закладу на невизначений термін

Введите текст статьи

Читать дальше

Інформаційно-освітні матеріали зпитань профілактики коронавірусу

Як повідомили в Управлінні охорони здоров’я обласної державної адміністрації, оперативно проконсультуватися щодо коронавірусу відтепер можна, зателефонувавши на «гарячу лінію».Консультанти «гарячої лінії» нададуть оперативну інформацію про коронавірус, статистику його поширення, рекомендації щодо профілактики зараження та інформацію про те, куди звертатись людям з підозрілою симптоматикою.

Читать дальше

Щиро вітаємо чарівних жінок та дівчат зі святом весни, краси та ніжності !

Дорогі, любі, кохані, чарівні та прекрасні жінки, дівчата! Наші рідні і красиві! Кращого немає свята, аніж те, що прийшло нині!  Прийміть в цей чудовий день наші найщиріші вітання та найтепліші весняні побажання любові і щастя! Ми любимо це свято вже за те, що воно наповнене жіночою чарівністю, яка зводить з розуму всіх-всіх співробітників нашого КНП «Чернігівський ОЦРЗОН»!  

Читать дальше

Продовжуються скринінгові обстеження (мамографія) для жінок, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні рівень захворюваності на рак молочної залози збільшується з кожним роком. Якщо в 1968 році за рік у Чернігівському обласному онкологічному диспансері було 150 пацієнток з діагнозом «рак молочної залози»,

Читать дальше

Відбулися планові заняття з медпрацівниками КНП «Чернігівський ОЦРЗОН»

На сьогодні підвищення професійної грамотності медичних працівників — одне з ключових завдань керівництва будь якого медичного закладу чи підприємства. Адже, діяльність медичних працівників нині відбувається у непростих соціальних, правових та психологічних умовах. 

Читать дальше

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Колеги, колектив підприємства та друзі вітають з Днем народження людину важливої професії, високого статусу і доброї душі – генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» Галину СИНЯВСЬКУ. 

Читать дальше

Про подальше реформування медичної галузі області.

Виїзне засідання комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування пройшло у Чернігівській обласній державній адміністрації в останній день січня поточного року. 

Читать дальше

Про РІШЕННЯ позачергового засідання колегії Управління охорони здоров’я облдержадміністрації

29 січня 2020 року в актовій залі Комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» відбулися загальні збори трудового колективу щодо подальшої долі існування та роботи медичної установи в умовах нової системи фінансування, починаючи з другого кварталу нинішнього року. 

Читать дальше

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні пацієнти, колеги та друзі нашого Центру прийміть щирі вітання з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! 

Читать дальше
Загрузить еще